گارانتی

گارانتی تعهدی از عمر مفید محصول است و توسط سازنده و تولید کننده محصول به مشتریان ارائه می شود. لذا داشتن گارانتی خود نشان از کیفیت آن محصول است که تولید کننده با خیالی راحت عمر مفید آنرا تضمین می کند. اما وجود آن الزامیست و باعث دلگرمی و اعتماد مشتری نسبت به محصول می شود.

میک تیک 3D به عنوان مرکز تخصصی پرینتر های سه بعدی رزینی و نماینده و توزیع کننده رسمی شرکت انیکیوبیک در ایران خدمات گارانتی را نیز برای مشتریانی که از فروشگاه ما محصول انیکیوبیک را تهیه کرده باشند ارائه می دهد. منظور از خدمات گارانتی انجام پیگیری های گارانتی و در ادامه تعویض قطعات جایگزین می باشد. لازم به ذکر است که میک تیک عامل تایید یا رد درخواست گارانتی نمی باشد. پس از تایید مورد گارانتی در صورت موجودی  قطعه مورد نیاز در انبار فروشگاه، قطعه موردنظر بصورت رایگان برای شما تعویض خواهد شد و در غیر اینصورت بعد از دریافت قطعه از شرکت انیکیوبیک ( عموما بین 25 تا 30 روز کاری ) تعویض رایگان برای شما انجام خواهد شد. هزینه های حمل و نقل محصول گارانتی بر عهده مشتری می باشد. اما چرا این خدمات برای سایرین که محصول انیکیوبیک را از دیگر فروشگاه ها تهیه کرده اند قابل ارائه نیست؟ جواب این سوال در بخش های بعدی توضیح داده شده است.

لطفا در صورت بروز مشکل برای محصول خود، با تیم پشتیبانی میک تیک در ارتباط باشید.

شرایط گارانتی :

گارانتی شرکت انیکیوبیک صرفا برای پرینتر های سه بعدی رزینی خریداری شده از سایت رسمی Anycubic و نمایندگان و توزیع کنندگان رسمی این شرکت قابل ارائه است. لذا با خرید از فروشگاه های واسطه و غیر تخصصی بهتر است روی گارانتی آن محصول حساب نکنید! گارانتی شرکت انیکیوبیک برای تمامی محصولات این شرکت در بازه زمانی متناسب با آن محصول و در شرایط کاری معمول قابل ارائه است.

مدت زمان گارانتی محصولات مختلف با هم متفاوت است. محصولات غیر از پرینتر های سه بعدی صرفا دارای تضمین اصالت کالا و سلامت فیزکی می باشند. گارانتی پرینتر های سه بعدی رزینی 10 ماهه است ( کالا های دست دوم شامل گارانتی نمی باشد و گارانتی صرفا به خریدار دستگاه که از فروشگاه دستگاه را تهیه کرده است قابل ارائه است ). البته لازم به ذکر است که تمامی اجزای یک پرینتر سه بعدی مدت زمان گارانتی یکسان ندارند. LCD دستگاه جز قطعات با عمر مفید 2000 ساعت است لذا یک قطعه مصرفی به حساب می آید و بنابراین گارانتی کوتاه مدت تری دارد. گارانتی LCD دستگاه ها یک ماه می باشد. گارانتی LCD برخی از پرینتر ها از 1 ماه به 4 ماه افزایش پیدا کرده است. پرینتر هایی که شامل گارانتی طولانی مدت تر برای LCD هستند شامل : Mono 2، Mono X 6Ks، Mono M5s، Mono M5. سایر اجزا پرینتر سع بعدی دارای گارانتی 10 ماهه می باشد. ( البته FEP دستگاه مانند رزین جز موارد مصرفی دستگاه است و جز قطعات دارای گارانتی به حساب نمی آید ).

شرایط دریافت گارانتی :

 • ارائه نام و نام خانوادگی خریدار به همراه تصویر کارت ملی
 • ارائه شماره سریال درج شده زیر بارکد محصول ( شماره سریال نامبرده بر روی برچسبی که روی بدنه دستگاه متصل است قابل مشاهده می باشد )
 • ارائه مستندات لازم که تیم پشتیبانی برای ارائه به شرکت از شما تقاضا می کند. ( این مستندات می تواند تصویر یا ویدئو از خرابی محصول باشد )

موارد خارج از گارانتی :

 • اتمام زمان گارانتی
 • محصولات رایگان یا هدیه از طرف فروشگاه
 • محصولات دست دوم
 • عدم وجود مدارک خرید محصول از شرکت انیکیوبیک ( این مورد مربوط به فروشگاه می باشد و درصورت خرید از فروشگاه های غیر مجاز و غیر تخصصی عملا این مورد ناقص است و خدمات گارانتی برای آن محصول توسط شرکت Anycubic ارائه نمی شود )
 • هرگونه عیب یا آسیب به دستگاه توسط کاربر و یا اعمال تغییرات روی محصول. به عنوان مثال : ورود اجسام خارجی به داخل دستگاه ( مانند آب، روغن، رزین، گرئ غبار بسیار زیاد مانند ماسه )
 • عدم وجود برچسب محصول یا نشان هایی از دستکاری محتوی برچسب
 • حوادث غیر متقربه ( مانند: آتش سوزی، سیل، زلزله و غیره )
 • سایر آسیب هایی که نشان از اشتباه کاربر یا شرایط کاری غیر معمول دستگاه باشد

نکته : درصورت اتمام زمان گارانتی همچنان خدمات پس از فروش و تامین قطعات برای محصول تا حداقل یک سال بعد از توقف تولید آن محصول توسط شرکت Anycubic برای شما قابل ارائه می باشد.

سبد خرید
اسکرول به بالا